Ваги торговельні

Електронні торгові ваги

Технології не стоять на місці, і всім звичні механічні ваги давно витіснили сучасні електронні торгові ваги. Електронні торгові ваги мають цілу низку незаперечних переваг, таких як практичність, гнучкість функціоналу, швидкість зважування, точність. Найчастіше торгові ваги з принтером можуть бути налаштовані на самообслуговування клієнтів, коли клієнт самостійно кладе товар на ваги та однією із запрограмованих кнопок друкує цінник-чек. Такий логічний ланцюг самообслуговування дуже популярний серед супермаркетів і торгових мереж, тому що простота їх використання дає значну перевагу при масовій торгівлі. Сьогодні відкриваючи магазин, підприємець вже не думає купити чи не купити торговельні ваги, питання стоїть лише у виборі функціоналу електронних торгових ваг, від тих завдань, які вони виконуватимуть.
Основна функція вагів, це звичайно зважування, але сучасні електронні ваги мають ще більш розширений функціонал і від правильного підбору буде зависати якість і швидкість обслуговування клієнтів. Одна з таких додаткових функцій - це розрахунок здачі, вона стане в нагоді як покупцю, який знатиме скільки товару він може купити, а касир у свою чергу зможе контролювати номінал купюр для здачі в касі. Якщо Ваш магазин спеціалізується на реалізації розливних рідин, варто звернути увагу на таку функцію торгових ваг як компенсація тари, це значно полегшить і прискорить роботу продавця.

Якщо Ви вирішили відкрити магазин з ваговим самообслуговуванням і хочете підібрати відповідні торгові ваги, то в першу чергу потрібно зорієнтуватися яка у Вас буде кількість товару, що зважується, так як Вам доведеться вибирати програмований блок з осередками пам'яті. Сьогодні асортимент програмованих торгових ваг дуже великий, одні моделі можуть бути обмежені пару десятками програмованих осередків, інші мати кілька сотень таких осередків. Але прогрес не стоїть на місці, і ми радимо Вам вибрати ваги із сенсорним екраном, які набагато функціональніші і не мають обмежень у порівнянні зі звичайними електронними торговими вагами.

Показать по: 20 50 100

Главное меню

Рубрики магазина