Касові апарати

Касові апарати

Касовий апарат це електронний прилад, що має фіскальну пам'ять для збереження повної інформації про торгову та діяльність компанії. Купити касовий апарат необхідно фірмам, які займаються торговельною діяльністю або наданням послуг, які є юридичною особою і ведуть свою діяльність за готівковий розрахунок. Також касовий апарат необхідний будь-яким приватним підприємцям під час торгівлі акцизними товарами.

Характеристики касового апарату

Касовий апарат може бути різних модифікацій, розмірів технічних характеристик, та функціональних можливостей, але основне його призначення це зберігання фіскальних операцій Вашого підприємства. Касові апарати поділяються на дві основні групи, це стаціонарні, призначені для стаціонарної торгівлі, в основному встановлюються в магазинах або офісах. Мобільні касові апарати, призначені для виїзної торгівлі, мають скромні габарити і ємний акумулятор, що дозволяє їх використання в будь-якій точці України. Також касові апарати відрізняються наявністю портів для підключення, налаштуваннями, функціоналом і способом кодування, але в цих моментах без фахівця буде дуже складно розібратися. Звернувшись до нас, ми отримуєте професійну консультацію, і ми разом зможемо підібрати для Вас оптимальний касовий апарат, який буде відповідати всім Вашим потребам, але при цьому матиме розумну ціну.

Чому саме у нас варто придбати касовий апарат?

Купуючи касовий апарат у нашій компанії, Ви отримуєте не тільки надійне та недороге обладнання, яке ми підберемо з огляду на Ваші побажання, але я низку обов'язкових послуг.
Увага, купуючи касовий апарат у нашій компанії, Ви отримуєте безкоштовно:

- первинне налаштування програмного забезпечення касового апарату
- активацію Вашого особистого облікового запису на українському сервері ДФС
- офіційне опломбування касового апарату

купить Касовий апарат Мікро ХМ

Касовий апарат Мікро ХМ

Новий портативний реєстратор розрахункових операцій (РРО) Мікро ХМ призначений для проведення фіскальних операцій у торгових точках різного призначення.Увага! Є можливість замовити апарат із WI-FI.

6 240,00 грн.

купить Касовий апарат ЕКСЕЛЛІО DP-25

Касовий апарат ЕКСЕЛЛІО DP-25

Компактний касовий апарат Екселліо DP?25 від лідера ринку касових апаратів Datecs OOD (Болгарія), побудований на базі принтера Epson на сертифікованому англійською компанією  Ллойд виробництві. Також каса сертифікована німецьким центром сертифікації PKM Еlectronic GmbH та українським ДП «Укрметртестстандарт».

8 490,00 грн.

Показать по: 20 50 100

Главное меню

Рубрики магазина