Касовий апарат MINI-T 400МЕ

Касовий апарат MINI-T 400МЕ

7 850,00 грн.


 

Касовий апарат MINI-T 400МЕ має 8-рядковий графічний екран 128х64 з підсвічуванням, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю та вбудовану акумуляторну батарею.

Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка була реалізована в MINI-500.02ME.

Для MINI-T 400МЕ розроблено прикладну програму, яка дозволяє виконувати налаштування та програмування касового апарату через ПК (додавати базу товарів, змінювати базові налаштування та ін.).

Касовий апарат MINI-T 400МЕ дозволяє виконувати операції безготівкової оплати товарів магнітними картами Visa і MasterCard, для цього потрібно підключення зовнішнього зчитувача магнітних карт.

Віддалене управління та контроль

Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи віддаленого управління та контролю, можна дистанційно стежити за станом справ на торгових точках та контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко та зручно працювати.
Вбудований GSM/GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати та приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари та пересилання звітів.
На комп'ютер управителя надходить інформація з касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну та інша інформація.
Система віддаленого керування та контролю одночасно може обслуговувати десятки та сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації та несанкціонованого доступу.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ

Касовий апарат MINI-T 400МЕ підтримує всі типи оподаткування. Він може використовуватися для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування).

Додатково ЕККА MINI-T 400МЕ застосовується у сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування: продаж ювелірних виробів, прийом платежів за послуги мобільного зв'язку, в аптеках тощо.

Завдяки своїм компактним розмірам та легкій вазі MINI-T 400МЕ може використовуватися на парковках, ринках, у виїзній торгівлі, таксі та іншому громадському транспорті.

Крім того, касовий апарат може застосовуватися для автоматизації робочого місця касира в магазинах з реалізації продовольчих та промислових товарів через роздрібну мережу чи інтернет, кафе, аптеках, а також ФОП — платниками єдиного податку 2-ї та 3-ї груп оподаткування.

Портативність

Живлення касового апарату MINI-T 400МЕ здійснюється за допомогою вбудованого Li-Pol акумулятора на 2000 мАг, а гнучкі налаштування енергозбереження дозволяють ЕККА повноцінно працювати більше 8 годин без підключення до мережі.

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесено до Державного реєстру РРО та сертифіковано згідно з вимогами до радіообладнання. Цілком відповідає законодавству України, включаючи закон про РРО 2015 року.

05.07.2016, 521 просмотр.

Имя
E-mail
Телефон
Тема
Комментарий
Оценка
Показать другое число
Контрольное число*

Главное меню

Рубрики магазина